• Araç Muayene İstasyonları
  • Güven verir. Değer katar.
Araç Muayene Randevusu Alın, Güncelleyin ya da İptal Edin.
SRC5 Kayıtları Başladı!
Hemen Bilgi Alın!

Toplantı Salonları

TÜVTÜRK Akademi; İstanbul'un Şile ilçesinde farklı kapasitelerde 5 eğitim sınıfı ve mekanik eğitimlere yönelik teknik eğitim atolyesiyle eğitim, toplantı ve konferans aktivitelerinin gerçekleştirilmesi için tasarlanmış özel bir tesistir. Şile Merkez'e 10 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 1 saat mesafededir.

2000m2 açık, 3000m2 kapalı alana ve toplamda 100 kişilik kapasiteye sahip olan TÜVTÜRK Akademi'de, salonlar ayrılan katlanır panelleri sayesinde ister 100 kişi kapasiteli tek bir salon olarak, ister 20'şer kişi kapasiteli 4 ayrı salon olarak kullanılabilir.

Buna ek olarak organizasyonlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla tam donanımlı bir Business Center & toplantı hizmeti vermektedir.

Yerleşim olarak doğa içinde sakin ve sessiz bir yapıya sahip olan Şile'de konumlandırılan TÜVTÜRK Akademi, her türlü eğitim için gerekli yüksek konsantrasyonu sağlayabilecek ideal bir eğitim merkezidir.

Kısa süreli eğitimler veya konferanslar için doğru adres olan TÜVTÜRK Akademi Toplantı Salonları hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Telefon: 0212 365 87 00
Faks: 0212 285 06 46
E-posta: akademi@tuvturk.com.tr

  • TÜVTÜRK akademiTÜVTÜRK akademi

    TÜVTÜRK akademiTÜVTÜRK akademi

    TÜVTÜRK akademiTÜVTÜRK akademi

    TÜVTÜRK akademi

over
.
Önerilen