• Araç Muayene İstasyonları
  • Güven verir. Değer katar.
Araç Muayene Randevusu Alın, Güncelleyin ya da İptal Edin.
SRC5 Kayıtları Başladı!
Hemen Bilgi Alın!

TÜVTÜRK Akademi

TÜVTÜRK Akademi Türkiye genelinde TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonlarında çalışan 3500 personelinin teknik ve yetkinlik bazda işe giriş ve güncelleme eğitimlerinin verildiği bir mesleki eğitim merkezidir. TÜVTÜRK yıllık bazda planlanan bu eğitimlerle muayene sürecinin ve kalitesinin arttırılmasını hedeflerken; trafik ve taşıtlara yönelik çok yönlü hizmetler sunup yol güvenliğini artırmak olan misyonunu gerçekleştirmektedir.

TÜVTÜRK Akademi ayrıca sektörel eğitim portföyü ve organizasyon merkezi kapasitesiyle taşımacılık ve benzeri sektörlere de katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

TÜVTÜRK Akademi; İstanbul'un Şile ilçesinde farklı kapasitelerde 6 eğitim sınıfı ve mekanik eğitimlere yönelik teknik eğitim atolyesiyle eğitim, toplantı ve konferans aktivitelerinin gerçekleştirilmesi için tasarlanmış özel bir tesistir.

Toplamda 100 kişilik kapasiteye sahip olan TÜVTÜRK Akademi’de, salonlar ayrılan katlanır panelleri sayesinde ister tek bir salon olarak, ister 4 ayrı salon olarak ayrı ayrı kullanılabilir. Buna ek olarak organizasyonlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla tam donanımlı bir Business Center & toplantı hizmeti vermektedir.

Yerleşim olarak sakin ve sessiz bir yapıya sahip olan Şile'de konumlandırılan TÜVTÜRK Akademi, her türlü eğitim için gerekli yüksek konsantrasyonu sağlayabilecek ideal bir eğitim merkezidir.

  • TÜVTÜRK akademiTÜVTÜRK akademi

    TÜVTÜRK akademiTÜVTÜRK akademi

    TÜVTÜRK akademiTÜVTÜRK akademi

over
.
Önerilen