• Araç Muayene İstasyonları
  • Güven verir. Değer katar.
Araç Muayene Randevusu Alın, Güncelleyin ya da İptal Edin.
Takvim Mobil. Tüvtürk Araç MuayeneÜCRETSİZ RANDEVU
Takvim Mobil. Tüvtürk Araç MuayeneÜCRETSİZ RANDEVU
Randevu almak, güncellemek ve iptal etmek için plakanızı girin ve ilinizi seçerek devam edin Tüm bu işlemler için plakanızı girin ve ilinizi seçerek devam edin.
Ruhsat Örneği. Tüvtürk Araç MuayeneRuhsat Örneği Tablet. Tüvtürk Araç MuayeneRuhsat Örneği Mobil. Tüvtürk Araç Muayene
Hatalı Palaka Girdiniz. Tüvtürk Araç MuayeneLütfen Plaka Giriniz.

Koronavirüs Önlemleri Hakkında Sorular

İstasyonlarınız açık mı? İstasyona gelsek muayene ve egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti alabilir miyiz?

Evet. İstasyonlarımızda gerekli tüm önlemler alınarak hizmet verilmeye devam edilmektedir. Araç muayenenizi ve egzoz gazı emisyon ölçümüzünü Türkiye genelinde tüm istasyonlarımızda yaptırabilirsiniz. İç İşleri Bakanlığı tarafından belirlenen sokağa çıkma yasağı olan illerde ve ilgili günlerde bu istasyonlarımız kapalı olmaktadır.

Koronavirüs ile ilgili nasıl önlemler alıyorsunuz?

İSTASYONLAR:
İstasyonlarımız uzman ekipler tarafından düzenli aralıklarla dezenfekte edilmekte, Gün boyu havalandırılmaktadır.,İdari bölümler, bekleme alanları, ibadethaneler, tuvaletler, kafeterya alanlarında günlük olarak sterilizasyon yapılmaktadır. Mikrop kırıcı UV sterilizasyon cihazlarının kurulumları tamamlanmıştır.1 metrelik sosyal mesafeyi koruyabilmeleri için müşteri kabul alanlarımızda banko ile bekleme sırası arasına güvenlik şeridi oluşturulmuştur. Sadece işlem sırası olan müşterilerimiz içeriye alınmakta, sosyal mesafe ile ilgili anonslar yapılmaktadır. Müşterilerimiz ile Müşteri Kabul Görevlileri arasındaki cam bölmesi yükseltilmiştir.

PERSONEL:
Çalışan personellerimiz için maske, eldiven, el dezenfektanı vb. kişisel koruyucu ekipmanlar temin edilmiştir, Her muayeneden önce ve sonra, Araç Muayene Teknisyenlerimiz ellerini dezenfekte etmekte ve her bir araç için ayrı koltuk kılıfları, direksiyon, vites ve el freni için streçler kullanmaktadırlar. Hamile, sağlık sorunu olan ve yurt dışı seyahate giden personellerimize idari izin verilmiştir.

Aracımı satıyorum ve muayenem sonlandı, ne yapmam gerekir?

Noterde muayenesiz araçların satışı yapılamamaktadır. Bu nedenle araç sahibinin satış yapabilmesi için öncelikle araç muayenesini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

over
.
Önerilen