• Araç Muayene İstasyonları
  • Güven verir. Değer katar.
Araç Muayene Randevusu Alın, Güncelleyin ya da İptal Edin.
Takvim Mobil. Tüvtürk Araç MuayeneÜCRETSİZ RANDEVU
Takvim Mobil. Tüvtürk Araç MuayeneÜCRETSİZ RANDEVU
Randevu almak, güncellemek ve iptal etmek için plakanızı girin ve ilinizi seçerek devam edin Tüm bu işlemler için plakanızı girin ve ilinizi seçerek devam edin.
Ruhsat Örneği. Tüvtürk Araç MuayeneRuhsat Örneği Tablet. Tüvtürk Araç MuayeneRuhsat Örneği Mobil. Tüvtürk Araç Muayene
Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin aydınlatma metinlerimize buradan ulaşabilirsiniz.Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin aydınlatma metinlerimize buradan ulaşabilirsiniz.
Hatalı Palaka Girdiniz. Tüvtürk Araç MuayeneLütfen Plaka Giriniz.

İşlem Rehberi

RANDEVU ALMA ADIMLARI

Plaka bilgilerinizi ve randevu almak istediğiniz ili seçiniz.

Aracınınız türünü seçiniz.

Ne tür hizmet almak istediğinizi seçiniz.

Randevu tarihinizi seçiniz.

Son muayene geçerlilik tarihini giriniz.

Muayene yaptırmak istediğiniz istasyonu seçiniz.

Muayene saatinizi belirleyiniz.

Randevuyla ilgili iletişime geçilmesi için gerekli bilgileri giriniz.

RANDEVU DEĞİŞİKLİĞİ / İPTAL ETME

Randevunuzu güncellemek veya iptal etmek için Soyadınızı girerek güncelleme ve iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevu bilgilerinize, randevu tarihinize kadar erişmeniz ve bilgiler üzerinde değişiklik yapmanız mümkündür.

BİLGİLENDİRME

Muayene sonuçlarınıza ilişkin bilgiler, Araç Muayene İstasyonlarının Açılması, İşletilmesi ve Araç Muayenesi Hakkında Yönetmelik uyarınca VİA ONLİNE sistemi üzerinden bilgisayar ağı ortamına geçirilmektedir. Bu bilgiler ayrıca, 2014/2 sayılı Araç Muayene Genelgesi uyarınca Bakanlık, Maliye Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü bilgisayar ağına çevrimiçi ve elektronik olarak aktarılacaktır.

2014/2 sayılı Araç Muayene Genelgesi'nin 3üncü bölümünün 2inci maddesi uyarınca, muayene raporları, muayene esnasında temin ve ibraz edilen belgeler, Maliye Bakanlığı sistem sorgulama kayıtları ve "Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigorta Poliçesi" sorgulama kayıtları elektronik ortamda 20 yıl süreyle arşivlenmektedir

SÖZLEŞME KURULMADAN ÖNCE KONTROL İMKANI

Randevu işlemi tamamlanmadan önce girmiş olduğunuz bilgileri kontrol etme ve değiştirmek amacıyla bir önceki sayfaya dönmeniz mümkündür.

Randevu alma işlemi tamamlanmadan önce muayene ücretini görebilmektesiniz.

Gizlilik Politika'mıza buradan ulaşabilirsiniz.

ALTERNATİF ÇÖZÜM MEKANİZMALARI

TÜVTÜRK vasıtası ile alacağınız araba muayene hizmetlerine ilişkin şikayet ve itirazlarınızı çözümlemek adına TÜVTÜRK'ün öncelikle info@tuvturk.com.tr adresine veya 0850 222 88 88 numaralı Müşteri Hizmetleri hattına mümkündür. Ayrıca dilediğiniz takdirde bu şikayetlerinizi Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürlüğü'ne ve Türkiye sınırları dahilindeki yetkili ve görevli mahkemelere de iletmeniz mümkündür.

over
.
Önerilen